Document

دومینگ کالورت لوین پرنده ی جدید میدان فوتبال

دومینگ کالورت لوین پرنده ی جدید میدان فوتبال

انگلیس شب گذشته در یک بازی دوستانه به مصاف اتریش رفت و دومینیک کالورت-لوین، مهاجم ملی پوش اورتون، در این بازی نشان داد که همانند کریستیانو رونالدو از قدرت پرواز بهره‌مند است!

انگلیس شب گذشته در یک بازی دوستانه به مصاف اتریش رفت و توانست با تک گل بوکایو ساکا پیروز میدان شود. اما چیزی که نظر هواداران را به خود جلب کرده پرواز شگفت انگیز دومینگ کالورت لوین است که در دقیقه ۶۲ به زمین رفت و جایگزین هری کین شد. وی تنها ۴ دقیقه بعد از حضورش در زمین پرش بلندی کرد و این پرش آنقدر بلند بود که باعث شد با ساق پایش به سر الکساندر دراگوویچ ضربه بزند و این امر منجر به دریافت یک کارد زرد و در نتیجه اعلام یک ضربه آزاد به نفع حریف شد. این عمل با واکنش بسیاری از هواداران فوتبال در فضای مجازی روبرو شد و برخی عنوان کردند که به جای زانو، فنر در پاهای او کار گذاشته شده است. کریستیانو رونالدو که به دلیل پرش های بسیار بلند و فوق انسانی اش در جهان شناخته شده معمولا هر بار که برای زدن ضربه سر به هوا می پرد به نظر می رسد که در هوا معلق است. اما اکنون دیگر کسی مطمئن نیست که رونالدو هیچوقت توانسته باشد در پرش های خود به این ارتفاع برسد.

کانن بت – شرطبندی ورزشی آنلاین (شامل پیش بینی ورزشی توسط موبایل، تبلت و یا شرطبندی توسط کامپیوتر) و غیر آنلاین (در برخی کشورها)
این وبسایت تحت لیسانس لیو سافت ان.وی با شماره ی ثبت ۱۵۰۱۶۵، به آدرس کوراسائو، وردنبرگ، خیابان هیلسامسترات، پلاک ۵۱، واحد بی- ۳۰ ، در پارک ای-کامرس، قرار دارد. دارنده ی مجوز شماره ی JAZ /۸۰۴۸ صادره با آنتیله فون، با تایید صلاحیت و تحت نظارت دولت کوراسائو.نماینده ی صورت حساب این لیسانس، شرکت لیو سافت با مسئولیت محدود و شماره ی ثبت اچ-ای۴۰۱۷۳۰ و آدرس دفتر قبرس، نیکوزیا، خیابان چایترون، شماره ی 3، واحد ۳۰۱، کد پستی ۱۰۷۵

CANNONBET © 2021 | کلیه حقوق برای کانن بت محفوظ می باشد.