بونوس تقویت ضریب ویژه ی یورو ۲۰۲۰

کانن بت به مناسبت رقابت های یورو ۲۰۲۰ بونوس جالبی برای شرط های کمبو ارائه می دهد، و آن "تقویت ضریب کمبو" می باشد که به صورت فوری به حساب کاربر اضافه می شود. اکنون در هنگام بستن شرط کمبو می توانید انتخاب کنید در صورت برد، مبلغی به برد شما اضافه گردد. توجه داشته باشید که تقویت ضریب، در قالب بونوس به کاربری اضافه می شود.

بونوس تقویت ضریب برای شرط های کمبو با حداقل مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ تومان که شامل ۳ انتخاب یا بیشتر با ضریب حداقل ۱.۵ برای هر کدام باشد، ارائه می گردد.
لطفا توجه کنید که حداقل مبلغ شرط برای این بونوس، بر اساس واحد دلاری سایت تعیین میشود و با نوسان قیمت دلار، این مبلغ ممکن است تغییرکند.

میزان افزایش ضریب بستگی به تعداد شرط های انتخاب شده در کمبو دارد. در صورتی که یک شرط کمبو شامل ۳ انتخاب یا بیشتر برنده شود، درصد مشخصی از مبلغ برد به عدد نهایی اضافه می شود.

فقط انتخاب های با ضریب ۱.۵ یا بالاتر محاسبه می گردند. مبلغ شرط کمبو نباید کمتر از ۱۰۰،۰۰۰ تومان باشد.

شرط های کنسل شده در تعداد انتخاب های شرط کمبو محاسبه نمی گردند. بعنوان مثال اگر شما یک کمبو با ۹ انتخاب داشته باشید و ۲ تا از بازی ها انجام نشوند ( بازی به تعویق افتاده و یا کنسل شده باشد که در واقع ضریب آن در کمبو ۱ محاسبه می شود)، بونوس برای ۷ انتخاب ارائه می گردد. جدول زیر تعداد انتخاب های کمبو و درصد بونوس را نمایش می دهد:

تعداد انتخاب های کمبو درصد تقویت ضریب کمبو
3 %5
5 %10
7 %15
9 %20
11 %25
20 %50
مثال

شما یک شرط کمبو 250 هزار تومانی با ۵ انتخاب مختلف و ضریب کلی ۱۸.۶دارید به شکل زیر:

انتخاب اول: برد تیم میزبان (W1) با ضریب ۱.۶
انتخال دوم: برد تیم میهمان (W2) با ضریب ۱.۷
انتخاب سوم: جمع گلهای زده شده بیشتر از ۲.۵ (Over ۲.۵) با ضریب ۱.۸
انتخاب چهارم: برد تیم میهمان (W2) با ضریب ۱.۹
انتخاب پنجم: برد تیم میزبان (W1) با ضریب ۲

با برد این کمبو، شما 4 میلیون و 650 هزار تومان برنده شده اید (4650000=۱۸.۶*250000) که به کاربری اضافه می گردد. همچنین ۱۰% افزایش ضریب کمبو که معادل 465 هزار تومان است محاسبه و در مجموع شما 5 میلیون و 115 هزار تومان برنده شده اید.

شرایط و ضوابط کلی

۱. برای آزاد کردن این بونوس باید بر روی کل مبلغ جایزه، یک دور گردش ایجاد نمایید و پس از آن بونوس قابل برداشت خواهد بود.

۲. اگر قبل از ایجاد گردش لازم، درخواست برداشت داده شود، بونوس باطل و بردهای حاصل از آن از حساب کاربر کسر خواهد گردید.

۳. این بونوس نمی تواند به صورت ترکیبی با یکدیگر و یا با بونوس های دیگر، برای تامین شرایط گردش آنها مورد استفاده قرار گیرد.

۴. تمامی بونوس های کانن بت برای افزودن هیجان بیشتر به بازی و به کاربرانی که قصد سرگرمی دارند اهدا می شود. کانن بت می تواند به صلاحدید خود استفاده کاربری را از بونوس محدود کند و یا کلا بونوس را به کاربری ارائه ننماید.

۵. بونوس های فوری برگشت پول کمبو و تقویت ضریب کمبو دارای محدودیت برای دریافت نمی باشند و مادام که توسط سایت ارائه می گردند، کاربر می تواند برای دریافت آن ها اقدام نماید.

۶. قوانین و مقررات کلی کانن بت در مورد این بونوس و هر بونوس دیگری اعمال می شود.

۷. کانن بت حق باطل کردن، برگرداندن یا رد کردن هر بونوس را با صلاحدید خود دارد.